LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bota . Ulërima dhe panik: Rrëzohet tavani i godinës së Teatrit, disa qytetarë të lënduar (Video)

Ulërima dhe panik: Rrëzohet tavani i godinës së Teatrit, disa qytetarë të lënduar (Video)

Një incident i rëndë ka ndodhur në godinën e Teatrit Piccadilly jnë Londrën Qendrore. Teksa disa qytetarë ishin duke parë të luhej një pjesë teatri, papritur atyre iu rrëzua një pjesë e tavanit.

Auditori West End u desh të evakuohej në vetëm 20 minuta ndërsa luhej vepra “Death Of A Salesman” pasi një pjesë e tavanit ra mbi anëtarët e audiencës.

Pesë spektatorë pësuan lëndime të vogla pas incidentit dhe dëshmitarët treguan se dëgjuan ulërima nga njerëzit që ishin ulur afër vendit ku ra tavani.

Më shumë se 1.000 njerëz u evakuuan nga vendi, tha Policia

Loading...
More in Bota
Kush është gruaja nga Tropoja e cila fitoi zgjedhjet për prokurore në SHBA?

Close