LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Vazhdon lajthitja e montazhierit Meta: Video s’ka, por stilolaps po! Nënshkruan kallëzimin penal për Dvoranin (Foto)

Vazhdon lajthitja e montazhierit Meta: Video s’ka, por stilolaps po! Nënshkruan kallëzimin penal për Dvoranin (Foto)

Ilir Meta sapo ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Presidenti Meta, i cili publikon në “Facebook” foto duke nënshkruar kallëzimin, ndërsa shkruan se po i jep një mundësi historike Reformës në drejtësi.

“Të dashur qytetarë! Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.

Si President i Republikës, po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi, për të treguar integritetin dhe vërtetësinë e saj”, shkruan Meta.

foto galeri

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Eduardo, Duka ujk i vjetër

Close