LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Veliaj kurorëzon Getin dhe Marinën (Foto)

Veliaj kurorëzon Getin dhe Marinën (Foto)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i cili ka kurorëzuar Getoar Selimin dhe tanimë bashkëshorten e tij Marina Vjollcën, është edhe ndër politikanët e pakët që merr pjesë në dasmën madhështore të ҫiftit.

Së fundmi Veliaj ka qenë i ftuar edhe në damën e Turit dhe Orindës, dhe në dasmën e Besit dhe Xhensilës, ku ka kërcyer dhe mbajtur vallen. Kjo ndodhë kur je politikani i preferuar i VIP-ave, të ftojnë në ҫdo dasmë.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Krimi nuk është “komunist”!

Close