LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sport . Video/ Alves nuk përmbahet, shikoni çfarë i bën gazetarit

Video/ Alves nuk përmbahet, shikoni çfarë i bën gazetarit

Dani Alves ka qenë shumë i lumtur pas titullit të parë të fituar me Juventusin. Juventus mbrëmë fitoi trofeun e parë të sezonit, pasi në finale të Copa Italia mposhti Lazion me rezultat 2:0. Golin e parë për torinezët e shënoi mbrojtësi brazilian, Dani Alves, i cili është lojtari më në formë i ‘Zonjës së Vjetër’.

Pikërisht Alves ishte edhe protagonist pas fitores, me një veprim që bëri ndaj një gazetari, i cili ishte duke shkuar drejtpërdrejtë nga festa e Juventusit në fushë. Alves ka shkuar i ka hipë në shpinë dhe ka festuar me të sikurse të ishte lojtar i Juventusit.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
O ba, po tani çfarë të bëj?!

Close