LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO/ Basha mban fjalim: Eksitohen qytetarët… “shpërthejnë” në dritaret e motelit

VIDEO/ Basha mban fjalim: Eksitohen qytetarët… “shpërthejnë” në dritaret e motelit

Teksa Basha fliste, klientët e një hoteli aty afër janë filmuar duke kaluar momente intime në dritaren e dhomës së hotelit.
Mësa duket këta qytetarë kanë zhvendosur momentet intime nga krevati, në dritaren e hotelit, për të mos humbur fjalimin e Bashës.

Fjalët e Lulit kanë “eksituar” së tepërmi klientët e hotelin të cilët kanë zgjedhur të shijojnë marrëdhënin intime në prani të Bashës. Kjo video është publikuar fillimisht nga gazetari Elio Laze e më pas ka bërë xhiron e rrjetit.

Përtej incidenteve të ndodhura gjatë protestës së banorëve të Astirit ku u arrestuan disa persona mes tyre dhe ish deputeti demokrat Klevis Balliu nën akuzën e bllokimit të rrugëve, ky detaj ka kaluar pa u vënë re.

https://www.cna.al/wp-content/uploads/2019/10/video-1571169030.mp4?_=1″>https://www.cna.al/wp-content/uploads/2019/10/video-1571169030.mp4?_=1

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Plani mafioz për të shkatërruar opozitën e re në Kuvend me ish-vartësin e ‘mëzatit’ të Kamzës

Close