LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Video/ Brenda stadiumit “Arena Kombëtare”, Rama publikon pamjet: Sistem ultramodern

Video/ Brenda stadiumit “Arena Kombëtare”, Rama publikon pamjet: Sistem ultramodern

Të gjithë sportdashësit shqiptarë me padurim presin momentin të shohin kombëtaren kuq e zi të zbresë në stadiumin e ri në kryeqytet për të luajtur sfidat e saj. Por si po shkon ecuria e këtij stadiumi dhe në çfazë janë punimet akualisht? Për të dhënë një përgjigje për këtë dilemë ka menduar kryeministri Edi Rama, i cili ka publikuar pamje nga testimi i ndriçimit që po kryhet brenda stadiumit. Shefi i qeverisë shqiptare thekson se ndriçimi brenda stadiumit “Arena Kombëtare” është në parametrat ultramoderne.

ARENA🇦🇱K⚽️MBËTARE në testimin e sistemit ultramodern të ndriçimit🤩#ShqipëriaqëDuam🇦🇱☀️”-*shkruan shefi i qeverisë.

Loading...
Mos e Humbisni
Lul, faqja juaj e zezë nuk mund të bëhet e florinjtë me ngjyrën e m-së që hani çdo ditë!

Close