LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bota . VIDEO/ E pabesueshme në Greqi, sulmuesi bëhet mbrojtës i ekipit kundërshtarë: Largon topin që po shkonte drejt portës së boshatisur

VIDEO/ E pabesueshme në Greqi, sulmuesi bëhet mbrojtës i ekipit kundërshtarë: Largon topin që po shkonte drejt portës së boshatisur

Video më e bukur e futbollit për këtë javë, ende pa u mbyllur, me shumë gjasë do të jetë kjo që sapo ndodhi në Greqi. Në ndeshjen e kampionatit helen mes AEK-ut të Athinës dhe Asteras Tripolis, Sergio Araujo ka humbur një rast të që është shumë i vështirë për t’u kuptuar.

Një kros në zonë devijohet dhe topi është duke shkuar drejt portës së boshatisur, por sulmuesi Araujo i AEK përpiqet që të marrë autorësinë dhe në këtë mënyrë prodhon këtë episod qesharak dhe të dhimbshëm në të njëjtën kohë.

(e.k/BalkanWeb)

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close