LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . “Video ekskluzive”, kryeministri Rama nxjerr pamjet mbresëlënëse dhe jep lajmin e mirë për të gjithë

“Video ekskluzive”, kryeministri Rama nxjerr pamjet mbresëlënëse dhe jep lajmin e mirë për të gjithë

Kryeministri, Edi Rama e ka nisur ditën sot me postimin e një videoje me pamje fantastike nga Thethi.

Teksa uron javë të mbarë me këtë video, Rama sqaron se është postuar me lejen e autorëve Cathy Brown dhe Greg Williams, dy vizitorë të magjepsur nga Thethi. Ndërkohë që jep edhe një lajm të mirë, pasi premton se shpejti investimin për rrugën turistike të Thethit.

MIRËMËNGJES —

dhe me këtë video ekskluzive që postohet me lejen e autorëve Cathy Brown dhe Greg Williams, dy vizitorë të magjepsur nga Thethi, si edhe me lajmin e mirë të nisjes së shpejti të investimit për rrugën turistike të Thethit, ju uroj një javë të mbarë —

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Njerëz qesharak të politikës! Kryetarja pa asnjë mandat Voltana Ademi vazhdon të bëj “show”… si kryetare

Close