LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . VIDEO/ Genta Ismajli trondit të gjithë, nxjerr tërësisht gjoksin gjatë xhirimeve

VIDEO/ Genta Ismajli trondit të gjithë, nxjerr tërësisht gjoksin gjatë xhirimeve

Këngëtarja Genta Ismajli ishte sonte protagonist në emisionin Prive në një tjetër dimension, të transmetuar për herë të parë. Duke pasur gjithë minutazhën në dispozicion për të folur vetë, Genta ndau me ndjekësit përditshmërinë e saj dhe mënyrën se si operon në çdo detaj.

Prive, ishte e pranishme edhe në realizimin e një seti bombastik fotografik të realizuar me Veton Osmanin i cili edhe i paraprin projektit të ri të këngëtares. E ky set fotografik i cili akoma nuk është publikuar duket se do mbahet mend gjatë. Kjo për faktin se këngëtarja do të vij jashtëzakonisht e nxehtë me plan të parë pasi Genta Ismaili nxjerrë gjoksin e saj komplet. Pamjet për të parën herë nga ky set bombastik mund ti ndiqni në videon e mëposhtme nga minuti 2:35.  /ma.me

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Vodhi mbi 450 mijë euro nga qytetarët/ Kush është senatori italian që u strehua në çadrën e PD

Close