LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Video humori: Zgjedhje me Edi Ramën nuk do ketë. Më falni, zgjedhje me Niko Peleshin nuk do ketë…

Video humori: Zgjedhje me Edi Ramën nuk do ketë. Më falni, zgjedhje me Niko Peleshin nuk do ketë…

Marrëveshja Rama-Basha ka habitur shumë njerëz.

Por është bërë edhe object humori, pasi ata kanë lëshuar shumë ndaj njëri-tjetrit.

Fiks Fare ka përgatitur këtë video ironike dhe me humor.

Loading...
More in Argetim, Politike
Ja ku përfunduan Majlinda Bregu e Astrit Patozi!(Foto)

Close