LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO/ “Lularët” e d.ehur s.ulmojnë deputetin e Ballit Kombëtar, e përzënë nga lokali duke e f.yer: “Dil jashtë…!”

VIDEO/ “Lularët” e d.ehur s.ulmojnë deputetin e Ballit Kombëtar, e përzënë nga lokali duke e f.yer: “Dil jashtë…!”

Deputeti i opozitës së re Adriatik Alimadhi, njëherësh kreu i Ballit Kombëtar, është përballur së fundmi me revoltën e qytetarëve.

Një video e cila ka qarkulluar në mediat sociale, shihet teksa Alimadhi është nxjerrë jashtë në një lokal.

Disa qytetarë e kanë quajtur atë ‘vegël të Gramoz Ruçit’, ndërsa pasi e kanë f.yer i kanë kërkuar të largohet.

“Dil jashtë, ti nuk je ballist, por p.lehrë e Gramoz Ruçit. Në emër të popullit mos flisni. Ju bashkëpunoni me Ruçin”, i drejtohen ata Alimadhit.

Më pas deputeti është larguar nga lokali, duke mos e komentuar situatën. Kujtojmë se Alimadhi është zgjedhur kryetari i një grupi të ri deputetësh në Kuvend.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Shtohen akuzat për presidentin! Kryetarja e KLGJ zbardh në Kuvend skandalet e KLD drejtuar nga Meta: Ja si e futi në kolaps drejtësinë dhe amnistoi e gjyqtarët e korruptuar!

Close