LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . “Video më e dobishme e të gjitha kohërave!”

“Video më e dobishme e të gjitha kohërave!”

Konsulenti republikan amerikan Frank Luntz i ka ardhur në ndihmë të gjithë drejtuesve të automjeteve në vështirësi parkimi.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Twitter atë që e konsideron si “GIF-in (videon e shkurtër) më të dobishme të të gjitha kohërave”.

Për më shumë shihni video


Loading...
More in Kuriozitete
Njeriu që jetoi 152 vjet tregon sekretin e pijes magjike që mund ta gjejmë kudo dhe bën mrekullinë

Close