LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . Video/ Muskuj trupi me një rutinë 10-minutëshe

Video/ Muskuj trupi me një rutinë 10-minutëshe

Ndërtimi i muskujve dhe djegia e dhjamit mund të jetë sfidë serioze – e veçanërisht nëse synoni t’i arrini këto në periudhë afatshkurtër.

Fatmirësisht, ekspertët kanë treguar një rutinë e cila ju sfidon juve metabolikisht dhe i nxitë muskujt tuaj të rriten.

Trajnerja Samantha Ciaccia, në videon e mëposhtme tregon një rutinë ushtrimore e cila nuk merr më shumë se 10 minuta kohë, por i ushtron të gjithë muskujt e trupit dhe djegë dhjamin shumë shpejt.

Për të parë këtë rutinë ushtrimore, ndiqni videon e mëposhtme, dhe kur t’i bëni ushtrimet, ato gjithsesi bëni me formë të duhur!

Loading...
Mos e Humbisni
Mbreti pa mbretëri Zog dhe “zogu” i Saliut

Close