LAJMI I FUNDIT
Home . Politike . VIDEO/ Ngjela “kacafytet” live në emision me Nikun e PD-së: Budalla! Çollaku: Me kë flet kështu ti…!

VIDEO/ Ngjela “kacafytet” live në emision me Nikun e PD-së: Budalla! Çollaku: Me kë flet kështu ti…!

DritaremeRudinën, në Vizion Plus, ka sjellë këtë të hënë takimin e Kretës, mes dy ministrave të Jashtëm, Kotzias dhe Bushati.

Të ftuarit në studio kanë analizuar këtë takim dhe çështjet që u prekën aty.

Debati ka kaluar në sherr mes të ftuarve, për shkak të pikëpamjeve të ndryshme.

Spartak Ngjela i ka quajtur budallaqe fjalët e Çollakut, i cili i është kthyer keq duke i thënë se di të shajë më mirë se ai.

Ndiqni në videon e mëposhtme, sherrin e plotë.

(Kliko reklamen per te pare me teper)

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Deti që “mbyti” Bashën dhe lehësit me pagesë!

Close