LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO/ Njihuni me kamarierin më të famshëm të momentit: As tërmeti nuk i’a rrëzoi tabakanë në “sprint”

VIDEO/ Njihuni me kamarierin më të famshëm të momentit: As tërmeti nuk i’a rrëzoi tabakanë në “sprint”

Pas tërmetit plot ankth e frikë, personat që kanë qenë nëpër ambjente të ndryshme kanë hapur kamerat se si kanë vepruar për të shpëtuar kokën. Përveç momenteve tronditëse tërmeti u shoqërua edhe me shumë momente gazmore.
I tillë është edhe ky rast ku në një bar-kafe në kryeqytet, ku gjatë momentit të tërmetit kamarieri mban tabakanë dhe u shërben klientëve dhe kur ndjen lëkundjet del me shpejtësi jashtë, por tabakaja nuk i rrëzohet.

Ai e mbajti shumë mirë ekuilibrin dhe çdokush do ta kërkojë që ta punësojë pas kësaj videoje.

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close