LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Video pati kontestime: CNA.al publikon përsëri fotot e qarta të bisedës mes Ervin Salianji dhe shtetases së “dërrmuar” G.D. (Foto)

Video pati kontestime: CNA.al publikon përsëri fotot e qarta të bisedës mes Ervin Salianji dhe shtetases së “dërrmuar” G.D. (Foto)

CNA.al publikoi një video ku shihet deputeti i PD, Ervin Salianji duke shkëmbyer mesazhe erotike e perverse me shtetasen GD.

Pas publikimit të kësaj video, pati disa kontestime, për shkak se në videon e publikuar biseda nuk dukej e qartë.

Për këtë arsye, CNA.al publikon më poshtë fotot e qarta ku duket biseda e plotë mes deputetit të Lulzim Bashës, Ervin Salianji dhe shtetases GD.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close