LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO/ Plas humori me pankartat e PD-së në protestë: Ne besojmë tek partia demokartike!

VIDEO/ Plas humori me pankartat e PD-së në protestë: Ne besojmë tek partia demokartike!

Në rrjet ka plasur humori me pankartat e militantëve të PD-së të cilat shkruajnë gabimisht emrin e saj dhe kanë ngjallur ilaritet dhe të qeshura tek ata të cilët ndoqën këtë shfaqje humori.

Në një nga pankartat që militantët e PD-së mbajnë në duar shkruhet: Ne besojmë tek Partia Demokartike! Ne besojmë tek Lulzim Basha!

Për më tepër ndiqni videon e siguruar nga ekskluzive.al.

Loading...
Mos e Humbisni
Ne, lehësit dhe Kryelehësi!

Close