Home . Aktualitet . Argetim . VIDEO/ Plas humori nëpër portale, kur pyet Grida: A e ke përdorur atë veglën e fortë?!

VIDEO/ Plas humori nëpër portale, kur pyet Grida: A e ke përdorur atë veglën e fortë?!

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma, pas një deklarate të bërë në emisionin “Dritare” është shndërruar në personazh humori.

Duma tha se u pyet nga shefja e OSBE-së nëse e kishte përdorur veglën e fortë e të qenit grua për të forcuar figurën e vet në politikë. Kaq ka mjaftuar që portalet të ironizojnë terminologjinë e përdorur.

Komento
Mos Humbisni:
Pasuritë e paligjshme/ Biznesmenit shkodran i sekuestrojnë prona dhe makinat, ndër to “Ferrarin” 200 mijë dollarë

Close