LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO / Po jepte lajmet, tërmeti tmerron live gazetaren shqiptare, pamjet po çmendin internetin

VIDEO / Po jepte lajmet, tërmeti tmerron live gazetaren shqiptare, pamjet po çmendin internetin

Gazetarja shqiptare është tmerruar në momentin që tërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë Shqipërinë.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, gazetarja Besmira Palushaj po jepte edicionin e lajmeve në “Ora News”, në momentin që i gjithë vendi u shkund.

Ajo shihet teksa përjeton tronditje dhe ngre sytë lart nga tavani. Pelushaj vijon të japë lajmet teksa studioja tronditet nga tërmeti.

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close