LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bota . VIDEO/ Po rikonstrukturohej, shembet hoteli gjigant në SHBA! Pamjet e tmerrit kur njerëzit vrapojnë në rrugë

VIDEO/ Po rikonstrukturohej, shembet hoteli gjigant në SHBA! Pamjet e tmerrit kur njerëzit vrapojnë në rrugë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në SHBA, teksa ndërsa e hotelit “Hard Rock”, në qendër të Nju Orliwnsit, është shembur, duke plagosur disa persona. Mediet botërore kanë publikuar pamjet e tmerrshme të shembjes së hotelit gjigant, ndërsa shihet momenti kur njerëzit vrapojnë të tmerruar. Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por gjërat nuk kanë shkuar sipas planit dhe gjithçka është kthyer në rrënoja.

Loading...
More in Bota, Kuriozitete
Skandal në Itali: Serbët futen në fushë pasi “tërbohen” nga flamuri shqiptar! Kapen edhe me Balotelin

Close