LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham

VIDEO/ Qytetari i kërkon Ramës që të marrë me vete në hotel… edhe qenin: Të paktën s’është si ata analistët që bëjnë ham ham

Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme.

Njëri p.sh i kërkonte t’i gjente gruan.

Ndërsa një tjetër, i kërkoi Ramës, që të merrte edhe qenin me vete në hotel, dhe për një moment harroi fare se kishte edhe gruan me vete.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Spartak Ngjela akuzon: Ilir Meta implikohet me mafian që ndërton

Close