LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . VIDEO/ Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës

VIDEO/ Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës

Një tërmet i fuqishëm ka shkundur vendin tonë. Sipas raportimeve epiqendra ishte në Durrës dhe mësohet se tërmeti ishte 5.8 ballë.

Këto janë disa pamje nga Shkëmbi i Kavajës…

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close