LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Video/Rihanna dredh të pasmet me të brendshmet e Krishtlindjeve

Video/Rihanna dredh të pasmet me të brendshmet e Krishtlindjeve

Bukuroshja me famë botërore Rihanna ndodhet në vendin e saj të lindjes, në Barbados për të festuar Krishtlindjet. Teksa është argëtuar me miqtë e saj në një klub nate mbrëmjen e të hënës, ajo është dukur super “e nxehtë” me të kuqe.

Me një kanatiere në në ngjyrë të kuqe, transparente në pjesën e dekoltesë joshëse dhe me një dhe me një palë këpucë të zeza ajo ka tërhequr vëmendjen. Në një video të postuar në internet ajo shfaqet duke bërë disa lëvizje mjaft provokuese në klubin e natës, “Priva Barbados Lounge and Night Club”.

https://www.youtube.com/watch?v=JXMg8KCka5U

Loading...
More in Lifestyle
Çifti që vuri në siklet kryeministrin

Close