LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Videot/ Rrjetet sociale nuk përmbahen: ‘Basha’ qan pse nuk rrëzoi dot Ramën, ndërsa besueshmëria ndaj Monikës është…

Videot/ Rrjetet sociale nuk përmbahen: ‘Basha’ qan pse nuk rrëzoi dot Ramën, ndërsa besueshmëria ndaj Monikës është…

Ironia në rrjetet sociale pas protestës së PD&LSI nuk ka të ndalur. Siç duket edhe nga videot e mëposhtme, tallja me opozitën pas përbetimeve për rrëizim qeverie e dyndje në shesh, është e pamëshirshme.

Besueshmeria te Monika eshte sipas rrjeteve sociale siç thuhet ne videon:

Ndersa sa i perket Bashes qe perbetohej qe do rezonte qeverine dhe qe thote se kishte 500 mije shqiptare ne shesh, rrjetet sociale ironizojne: 

Loading...
More in Aktualitet, Argetim
Mosbesimi mes PD dhe LSI, Kryemadhi shigjeton Bashën: Nuk ka Lule (Lul) që e shpëton Edi Ramën

Close