LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronik . Vrasje me armë në Vlorë, flitet për dy të vdekur dhe një të plagosur

Vrasje me armë në Vlorë, flitet për dy të vdekur dhe një të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte në mbrëmje qytetin e Vlorës. Flitet se në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë ka ndodhur një ekzekutin.

Paraprakisht mësohet se dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Njëri nga personat ështe qelluar ne parkingun e lokalit. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
“Lua-jan” o im vëlla ma jep dhe luaneshën në çadër hua që ta…

Close