LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rajoni . Xhaxhai vret nipin në qendër të Gjilanit

Xhaxhai vret nipin në qendër të Gjilanit

Xhaxhai vret nipin në qendër të qytetit të Gjilanit Një krim i rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjilanit, kur xhaxhai i ka marrë jetën me plumba pistolete nipit të tij.

Mësohet se të dy, autori dhe viktima punonin bashkë në një firmë. Ngjarja ka ndodhur pak para mesdites, kur xhaxhai pas nje sherri ka qelluar me arme ndaj djalit te vellait, duke e lënë të vdekur. Të dy janë të njohur në Gjilan si punëtorë në “Këmbimore”.

“I riu ka humbur jetën nga të shtënat ndërsa i dyshuari është i plagosur në gjendje të rëndë dhe gjendet në spital, pritet të dërgohet në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës”, thone mediat kosovare.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Europa le të mbushet me Romana, por Shqipëria duhet të pastrohet nga këto putana!

Close