LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . “Zbulohet” sozia e Ermal Mamaqit…Ngjashmëri e frikshme! Ja kush s’është! (Foto)

“Zbulohet” sozia e Ermal Mamaqit…Ngjashmëri e frikshme! Ja kush s’është! (Foto)

Ermal Mamaqi solli një risi këtë të shtunë në emisionin e tij “Xing me Ermalin” ku ndryshe nga cdo natë tjetër të ftuar kishte…veten e tij.

Dy “Ermala” janë shfaqur në të njëjtën kohë përballë njëri-tjetrit.

Një montazh i realizuar në perfeksion aq sa të jepte përshtypjen se vërtetë moderatori dhe i ftuari ishin të natyrshëm.

Duke pyetur veten Mamaqi zbuloi disa nga ‘sekretet’ e jetës së tij, marrëdhënien me punën dhe bashkëshorten e tij, Amardën.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Mbreti pa mbretëri Zog dhe “zogu” i Saliut

Close