Ina-Ina, Ilir, po kështu na the edhe para 25 prillit!
“Çim Peka dontë të vinte para Erion Veliajn, po ai u bëri shurrën mu në shtëpi”
Agron Duka: Si guxon Veliaj të na quajë llumi i Shijakut? Unë s’kam shitur fiq, jemi trembur si familje
“Nuk pranoj pyetje nga një gazetare drogaxhiu”: Ilir Meta prishet me Ylli Ndroqin?
Meta nën tronditje psiqike si Saliu 2: Flet përçartë duke kërcënuar Ramën dhe Bashën: Koalicionit ‘Bravo-Brava’ do i lexoj poezinë ‘Ina-Ina’”!
Befason me përrallën e re të një nate dimri Sali Berisha: Sapo të bëhem kryeministër do të shpall non grata Sorosin dhe Blinken! Do më heqin nga lista e zezë si katër ministrat turk
Ardit Gjebrea pjesë e një mashtrimi të madh: Mos hyni në asnjë lojë që ka emrin apo foton time
“Në 6 Mars futet Meta dhe Berisha’”! Kryeministri Rama paralajmëroi zhvillimet e reja politike, Presidenti jep përgjigjen e prerë: Duhet të gjithë të marrin seriozisht…
“Rri ashtu i keq siç je, por…”! Juristi Romeo Kara del me deklaratën e fortë për Ilir Metën
Edi Rama: Këtë vit e kam tradhtuar Juventusin: Ja pse!
Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA
zathur

zathur

Page 1 of 872 1 2 872

Follow Me

Instagram Photos

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.