Nuk ka mbetur njeri pa u përlotur kur ka parë këtë foto! Nëna merr të birin dhe shkon te vendi ku prehet babai i tij: Ja kisha premtuar…
“Broja ishte i shkëlqyer“, ish-lojtari i Manchester City-t i thur elozhe talentit shqiptar: Mori shpërblimin për punën e palodhur
Rama flet për satelitët dhe nuk i lë batutat: Unë jam katunar Surreli 198 centimetër nuk jam për evente
U përfol se e tradhtoi dhe u martua për para me biznesmenin?! Nga nisja e skandalit tek arrestimi i bujshëm i bashkëshortit të saj: Rrëfehet Angela Martini
“Kapni ‘kokat’ jo shoferët”, shpërthen Artan Hoxha dhe nxjerr detajet e forta për kompaninë e shumëpërfolur në vendin tonë: Pse nuk vendoset GPS?
“Jam nga Hotët”!  Luli Basha ‘kërcënon’ Berishën: Po vetpërmbahem shumë!
“S’kam ndërmend të shkrijë partinë për interesat e Berishës”! Nard Ndoka reagon ndaj deklaratës së Bashës: Lul, a s’je mirë, apo bën vetë?
Deputetja Koti flet broçkulla! “Do kërkojmë më shumë informacion nga ambasadorja Yuri Kim për vendimin ‘non grata” të Berishës!
Ndarja nga jeta e ish-Sekretarit Amerikan të Shtetit, Colin Powell! Yuri Kim jep mesazhin e trishtë: Unë kisha privilegjin të punoja për të
Qeni e ndjeu pak sekonda më herët dhe u largua me shpejtësi! Publikohet momenti kur tërmeti “shkundi” Shqipërinë
Akuzohet se vrau pesë persona me shigjetë! Zbardhet ngjarja në Norvegji:  Vrasësi i lirë, i arrestuari nuk ishte autori
zathur

zathur

Page 1 of 1086 1 2 1,086

Follow Me

Instagram Photos

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.