“Jeton me mua, por i besoi Bashës, u tregua mendjelehtë”! Presidenti Meta  “shet lirë” Monikën: Për hatër dhe sedër se…!..
Frrok Çupi: Familja presidenciale ka kthyer sytë nga Rusia, janë përpjekur gjithmonë tu hapin rrugë armiqve të SHBA, Meta do e drejtojë LSI nga burgu
“As zonja Kim nuk ka ç’ti bëjë”! Manjani tregon çfarë e pret Lulzim Bashën për çeshtjen “Tayota Yaris”
Ose do të kërcas druri në oborrin e PD-së ose…! Kreshnik Spahiu zbulon se çfarë do të ndodhë pas 11 dhjetorit
Rama goditje Metës: Ligji për bashkëqeverisjen do të rivotohet siç është pavarësisht se presidenti në shkarkim e ktheu për rishqyrtim
Zbardhet vendimin për 30 qershorin! Ish noterja Sonila Bejtja del hapur krah Metës në shkelje të Kushtetutës dhe vendimit të Venecies
Azgan Haklaj zbardh prapaskenat e forta: Berisha po përgatitet të sulmojë selitë e PD dhe PS më 12 dhjetor me “Arkanin” Flamur Noka
Rrëfehet Geri Kokalari: Shqiptarët e SHBA nuk e duan Sali Berishën! Ja kush është Evi Angelakis (Kokalari), që na njollos emrin e familjes
Plas sherri mes femrave të PD! Deputetja ‘nxjerr’ zbuluar Floriana Garon: Ashtu si i’u drejtove ti Bashës unë nuk e bëj dot!
“Tymi i duhanit të mbron nga korona”! Shpërthen keq Erion Braçe dhe i bën për ‘një lek’ deputetët
“Mund të vijë momenti që do ndaloheni të shkoni në punë nëse…”! Kryeministri Rama del me paralajmërimin e fortë

Mesazh nga një mjek italian

Mesazh nga një mjek italian

Nuk më pëlqejnë selfiet. Megjithatë, dje, unë bëra këtë foto. Pas 13 orësh në terapinë intensive, pasi hoqa të gjitha pajisjet mbrojtëse, bëra një selfie. Unë nuk jam hero dhe...

Read more
Page 177 of 193 1 176 177 178 193

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.