Këshillimi Kombëtar, publikohet anketa e qeverisë: Nga mbrojtja sociale, legalizimi i kanabisit dhe drejtësia tek integrimi dhe “Open Balkan”! Zbardhen 12 pyetjet për shqiptarët mbi 18 vjeç
“Hetuesia”/ Kush është Ministrja shqiptare që merr pjesë si aktore në një serial televiziv
Vdes në moshën 100-vjeçare vajza biologjike e “Duçes”! U lind nga rrobaqepësja që e njohu Musolinin kur i kërkoi t’i lironte burrin nga burgu
VIDEO/ Spektakël i Armando Brojës, bomberi shqiptar dhuron “show” në stërvitje dhe komenton: Tiki-taka…
Sirena gjermane për Myrto Uzunin, interes edhe nga Spanja
VIDEO/ Mbështetësit e Berishës nuk i ndahen Bashës, i zënë pritë edhe pasdite
Ermal Mamaqi kujton kohën kur i propozoi Amit: Je femra më e bukur shqiptare! E di që ke kërkesa nga burra të pasur , por edhe ne…
Shoqata e Arbitrave i kërkon falje zyrtarisht Milanit! Gjyqtari i tronditur, rrezikon skualifikim
Lulzim, të bësh takim para hundës së Salës dhe Myftar Lumneshit  dhe të pretendosh se do të presin me “pekule” është guxim i marrë!
Kur në Tiranë shitej Kulla e Sahatit, në Paris mashtronin me shitjen e Eifelit!
Të rinjtë sulmojnë me vezë Bashën me urdhër të Berishës (VIDEO)
Page 184 of 203 1 183 184 185 203

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.