Juristi Romeo Kara: Meta po shantazhon Kushtetuesen për të bllokuar shkarkimin! Policia dështoi përballë Berishës, duhej të ishte arrestuar
VIDEO/ Pas vizitës në Tiranë Erdogan priti dje në takim presidentin serb: Ruajtja e stabilitetit, e rëndësishme për të dy vendet (Shihni pritjen madhështore)
Erdogan në Shqipëri në përvjetorin e vdekjes së Skënderbeut, reagon Rama: Rastësia e deshi! Shqipëria nuk duhet të jetë “më katolike se Papa” në politikën e saj të jashtme
Këshillimi Kombëtar, publikohet anketa e qeverisë: Nga mbrojtja sociale, legalizimi i kanabisit dhe drejtësia tek integrimi dhe “Open Balkan”! Zbardhen 12 pyetjet për shqiptarët mbi 18 vjeç
“Hetuesia”/ Kush është Ministrja shqiptare që merr pjesë si aktore në një serial televiziv
Vdes në moshën 100-vjeçare vajza biologjike e “Duçes”! U lind nga rrobaqepësja që e njohu Musolinin kur i kërkoi t’i lironte burrin nga burgu
VIDEO/ Spektakël i Armando Brojës, bomberi shqiptar dhuron “show” në stërvitje dhe komenton: Tiki-taka…
Sirena gjermane për Myrto Uzunin, interes edhe nga Spanja
VIDEO/ Mbështetësit e Berishës nuk i ndahen Bashës, i zënë pritë edhe pasdite
Ermal Mamaqi kujton kohën kur i propozoi Amit: Je femra më e bukur shqiptare! E di që ke kërkesa nga burra të pasur , por edhe ne…
Shoqata e Arbitrave i kërkon falje zyrtarisht Milanit! Gjyqtari i tronditur, rrezikon skualifikim
Page 185 of 203 1 184 185 186 203

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.