Recitoi fjalën e urtë në televizion: Arrestohet gazetarja e njohur, akuzohet se ka fyer presidentin
Preket edhe Shqipëria! Ish-zyrtari i lartë plas ‘bombën’: Nxjerr NON-PAPERIN e famshëm për ndryshimin e kufijve në Ballkan… e kam unë në sirtar!
“Boll na e bëtë Arbanën si pjeshkë me super shalë”! Shpërthen keq aktorja e njohur shqiptare dhe ka një mesazh për produksionin e ‘Big Brother VIP’
Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin: Brenda shtëpisë së Edi Ramës shumë vite më parë! Ja si dukej kryeministri
Toka nuk gjen qetësi! Tërmeti i fortë godet Greqinë: Ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë
Nga Santo, tek marrëveshjet me krimin dhe pazaret me Bashën! Demokratët “masakrojnë” Grida Dumën
E rëndë! Qëllohen me breshëri plumbash dy shqiptarë në Greqi (Video)
Ngrohni zërin! Nis SFIDA fuqishëm, Ilir Meta bëhet viral në rrjetet sociale, nis recitimi me këmbë e duar në rrjet, pas Agron Llakajt garën e vazhdon aktori i njohur i ‘Portokallisë’: Ty moj Burbuqe…
Ngrohni zërin! Nis SFIDA fuqishëm, Ilir Meta bëhet viral në rrjetet sociale, nis recitimi me këmbë e duar në rrjet, pas Agron Llakajt garën e vazhdon aktori i njohur i ‘Portokallisë’: Ty moj Burbuqe…
Aksioni i italianëve kundër Sacra Corona Unita shtrihet edhe në Shqipëri, sekuestrohen mbi 57 kilogram kokainë, heroinë, armë dhe mijëra euro
I akuzuar për vrasjen në Elbasan! Bardhi padit KLP: Keni përzgjedhur në SPAK prokurorin e dosjes “Xhuvani”
Page 199 of 201 1 198 199 200 201

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.