“Kriminale”! Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton që po ‘thyen’ rrjetin: Reflekton edhe padijen e frikshme të këtyre njerëzve
Ilir Meta e thotë hapur: Unë nuk kam frikë nga Amerika! E sfidon me lavdrimet që i thur Berishës si patriot, demokrat dhe besnik
“Mos e humbisni”! Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku Ilir Meta po jep intervistë: Presidenti rrëfeu se kush janë dy politikanët që vranë protestuesit në 21 janar!
Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh! Flet për videon me Priftin dhe zbulon pasurinë e Monika Kryemadhit: Ka një pronë bashkë me familjen e saj, me ata sigurojmë të ardhura për të shkolluar fëmijët jashtë shtetit
Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë në emision (PAMJET)
8 orë “mbrojtës të Perëndimit” në Shqipëri
Deklarata e bujshme e Lulit të Ri dhe “qelibar”: Dy dëshmitarë kyç mund të çojnë pas hekurave gjysmën e qeverisë Rama
Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz i lindur i Napolit! Ja çfarë i bëri dhuratë Sali Berisha
Kur Presidenti bënë palaçon! Ilir Meta nis sulmet ndaj SPAK në mbrojtje të çunit të Fahriut dhe paligjshmërisë
Situata e trazuar në Partinë Demokratike, publikohet mesazhi i fortë i Fatos Nanos
Milani dhe Napoli në garë për Bajramin, ja për sa mund ta largojë Empoli
Page 1 of 24 1 2 24

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.