I përjashtuar nga PD, i shpallur “non grata” dhe i “dëbuar” nga vendi i tij në Kuvend; seanca më e vështirë e Sali Berishës
Basha: Në hak i kam hyrë vetëm Zotit, jo Berishës! Bërtet statuti, statuti, por nuk ka asnjë kompetencë
“Kaq i lartë është alarmi”! Frrok Çupi rrëfen situatën me të cilën është përballur dhe tregon çfarë po ndodh në vend: Histori të frikshme. Ja si duhet të veprojë politika
Sali Berishës i duhej një sebep madhor për grushtin e 14 Shtatorit, koka e Azemit, që hakmarrja politike të ishte edhe më e egër  se në 1997
Plas sherri në komision mes Gazment Bardhit dhe Ilir Bejtjes: Zv/ministri i kujton vrasjen në Elbasan, deputeti i kërkon të dalë jashtë
Zbardhet skema: Ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti
Florian Binaj përcjell një mesazh të fuqishëm: Shpullë kush shkon pas politikës, u rrita në atë lumë…
Një rikujtesë! Kush janë shqiptarët e famshëm dhe zbulimet e tyre që i sherbejnë njerzisë në të gjithë botën?!
Miss-i serb bën shqiponjën me duar, “tërbohen” mediat vendase
Takia e Beratit pasuri brezash
Pesë vite më parë, më 26 tetor 2016, u nda nga jeta aktorja e paharruar e humorit Melpomeni Çobani
Page 1 of 26 1 2 26

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.