“Non grata” njeri i përsosmërisë! Ilir Meta sfidon SHBA-në dhe i rikonfirmon dashurinë Sali Berishës duke i thurur lavde!
Tragjedi në Astir! Zjarr në një apartament: Një grua hidhet nga ballkoni dhe humb jetën! Ka të lënduar të tjerë
Çfarë po ndodh?! A po vërtetohet thënia e Hoxhës: 10 vjetë do më shani, 10 vjet do më harroni, 10 vjet e tërë jetën do më kërkoni!
Në gjyqin ku unë dhe Pjetër Arbnori u dënuam fillimisht me vdekje, ai më tregoi njeriun që na spiunoi…”/ Historia e panjohur e grupit social-demokrat
Pëllumb Kulla rrëfen batutat e Dritëro Agollit me Enver Hoxhën: Shkurt, o shoku Enver, unë me një nga këto, heroinkat tona pozitive, nuk do të martohesha kurrë
E rëndë në Qerret! Katër turistë rusë, të afërm me njëri-tjetrin, gjenden të vdekur brenda në sauna në një hotel me 5 yje! Prej një jave ishin në Shqipëri (EMRAT)
Shkarkimi i Metës kalon për shqyrtim, Zëri i Amerikës: Për herë të parë do të dëgjohet Presidenti, çfarë parashikon ligji
Skandal në tekstet shkollore/ Rezidenca “ROLLING HILLS” fshati tipik në Shqipëri, një vilë mbi 500 mijë euro, paga miniamle 300 mijë lek
Prokuroria shpall në kërkim Francesco Becchetti
Zbardhen të tjera detaje! E sulmuan me thikë, ndërron jetë deputeti i njohur, arrestohet autori
SHËNIM/ Cikli i Nevojtores
Page 1 of 4 1 2 4

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.