Zbardhen prapaskenat e bujshme të largimit të Efit, nga gafa e Arbana Osmanit, ultimatumi sekret i Olta Gixharit dhe deri tek detaji i pazakontë që kapi Luizi me karriget brenda “BBV”, del zbuluar mashtrimi i madh i produksionit
Video e tmerrit në Diarbekir të Turqisë
Tërmeti i Turqisë bëri bujë në botë… Është ndjerë nga Egjipti në Gjeorgji! Alarm për cunami në Itali
“Asi” i Oltës për Efin dhe shumë shpejt dy “Jokera” nga MIkela për ta turpëruar Oltën! Si u shantazhua Efi nga video e mikut të Stresit dhe Gixharit?!
Produksioni nxorri Efin nga shtëpia me intriga “inteligjence”, Dea Mishel në “qiellin shtatë”: Luizi ka frikë nga unë se jam… (Video)
“Skënderbeu lindi në 1956”!  Dea “shkatërron” pozitat në BBVA, ndryshoi lojën: Populli gati për protesta… me 11 Shkurt
Shpërthen Sonila Meço për lojën e inteligjencës dhe perlat e fitueses: Dea Mishel është pasojë e zgjedhjeve të veta, ka zgjedhur të qëndrojë injorante, nuk na e ka fajin…
E pazakontë çfarë i ka ndodhur për 2 minuta! Publiku ndëshkon rëndë Dean pas nominimit të Luizit, Kiarës dhe Efit
“Oltës thuaj ke për të dalë shumë shpejt”! Efi lë mesazhet e fundit për banorët pasi lë garën përfundimisht: Luiz, ti duhet të …
Publiku kap “mat” produksionin e “BBVA” me intriga: Ja çfarë shkruhej në zarfin e Dea Mishel
Pamjet që të lënë pa frymë! Mrekullia e 8-të e botës: Autostrada që kalon mbi re (Video)

Kuriozitete

Page 1 of 57 1 2 57

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.