“Historiani” Kadilli shkrinë gazit analistin dhe moderatorin: Berisha politikani më i zgjuar që ka pasur historia e 100 vjetëve të shtetit shqiptarë!
“E kishin kërcënuar”/ Ekzekutimi i ish-deputetit në Shkodër, Artan Hoxha zbardh konfliktin e madh dhe si ra policia në gjurmët e autorëve: Dyshimet e familjarëve ishin se…
“Kërcënime dhe baltosje në Baltore”! Juristi Romeo Kara ia numëron ‘një për një’ Berishës dhe paralajmëron çfarë e pret ish-kryeministrin pas Kuvendit të 11 dhjetorit
Shfryhet “skandali” i tenderit të uniformave të policisë! SPAK kërkon 1vit burg për secilin sa koha e paraburgimit!
Ndarja e bujshme mes Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, e bija Era jep lajmin befasues!
“E kam të sigurt këtë”! Spartak Ngjela zbulon prapaskenat e vizitës së Ramës në SHBA dhe çfarë e fundos ish-kreun e PD: Kjo nuk është ne favor të Berishës. FBI s’ka nevojë për përgjues, e di që…
“E pranoi edhe vet hirësia e tij”! Juristi Romeo Kara bën komentin epik për Monika Kryemadhin: Gruaja e Presidentit të Shqipërisë është…
Dua Lipa thyen rekord, kënga e saj “Levitating” është më e dëgjuara e vitit në Billboard
Kamberi-Vuçiçit: Rruga e Serbisë drejt Shqipërisë kalon nëpër Kosovë
Kostoja e opozitës nga politizimi i vaksinimit
Maqedonia e Veriut buzë greminës: Pse Perëndimi i frikësohet ringjitjes në pushtet të VMRO-DPMNE
Page 2 of 28 1 2 3 28

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.