Rama i hap rrugë vetingut në politikë dhe tregohet i gatshëm për bashkëpunim me Opozitën, por kërkon bisedime pa ndërmjetësimin e ndërkombëtarëve
Amerikania e PD-së së Saliut, Evi Kokalari dënoncon tjetër mashtrim me lobime të Bashës: Të nis një investigim i brendshëm për këto afera!
“Daily Mail” në shërbim të AstraZeneca! “Pfizer” detyroi  të firmosin kontrata abuzive me disa shtete mes tyre dhe Shqipëria: I gjithë shteti i nënshtrohet kompanisë?!
176 gjyqtarë dhe prokurorë të ngelur në veting rrezikojnë hetimin, BE kërkon të vihet në lëvizje SPAK, vetëm 31 emra të proceduar deri tani
Propozimi i PD-së Bashës për vetingun e personave të angazhuar në politikë: Ylli plas deklaratën e fortë: Ky është politikani kampion me akuza penale në kurriz
Izaura! Aktorja që mori vëmendjen e të gjithë botës në vitet 80
Kardinal Ernest Troshani feston 93-vjetorin, një urim special i vjen nga Al Bano
Amaneti i Papa Albanit: Më shkruani në varr që rrjedh nga gjaku shqiptar!
Sophia Loren: “Kur ti je nënë, ti vërtetë nuk je vetëm në mendimet e tua”
Enver Hoxha në vitin 1983: “Janë të paturpshëm fare këta grekët”!
“Babai i barcaletave”, Tefa i Shkodrës vdiq i ri, duke lënë të pavdekshëm humorin e tij

THE FEATURED

THE POPULAR

THE HOTTEST

THE RISING

THE LATEST

MOST POPULAR

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.