Emocionuese: Mijëra persona i japin lamtumirën e fundit 11-vjeçares shqiptare
Luan Baçi reagon pas shkarkimit nga Basha, si kryetar i PD në Fier
Kur qau Filip Çakuli dhe si i shpëtoi Koço Devole burgut në Itali
Akuza për patronazhistët ka marrë përgjigjie nga SPAK! Ky është gazetar apo “lular” që nuk e di dhe dizinformon
“Komisionin Hetimor për  25 prillin”, zgjedhjet të çertifikuara si më të mirat nga ndërkombëtarët! Alibeaj flet përçartë për t’i gënjyer demokratët me alibin e humbjes: Ata janë nën akuzë nga ndërkombëtarët
“Unë kam qëlluar të jem vëllai i madh në shtëpi, e kam mësuar që me të voglin ka gjithmonë një problem, s’të dëgjon kurrë”
VIDEO/ SPAK-u i Lulit dje dhe … “SPAK-u sot mund të arrestojë presidentin, kryeministrin, ministra, deputetë, kryetar bashkie e çdo funksionar të lartë të Shtetit”, ish-deputeti i PD publikon videon që nxjerr “zbuluar” Lulzim Bashën: Ta shohë dhe Yuri Kim
Aksioni i Berishës, “VOA”: Ndër vite ka qenë mburojë e Bashës, flet për parime por ka mbajtur me dorë të fortë kontrollin mbi partinë
“Jam krenar për patronazhistët, po të mos ishin ata…”! Reagon Rama për albin e humbjes së PD-së : Pa ta do ishim kthyer në një ‘Foltore’
Kush do e ketë radhën? Flet Sali Berisha: Ilir Meta në listën e zezë të Amerikës?!
Vetingu në politikë vë në alarm dyshen Meta-Berisha, hidhen në sulm dhëndri Malltezi, besnikët dhe vasalët e presidentit kundër propozimit për pastrimin e të korruptuarve

FEATURED NEWS

BUSINESS

Entertainment

Latest Post

Page 1 of 1958 1 2 1,958

Stay Connected

Recommended

Most Popular

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.