A është Top  Channel shoqëri aksionere?!  Vjollca Hoxha reagon si pronare e vetme pas largimit të Blushit: Drejtimin e Top Channel tashmë e marrin trashëgimtarët?!
EKSKLUZIVE/ Takimi i Sali Berishës me Enver Hoxhën, në vilën e diktatorit
Arsyet pse Ben Blushi dha dorëheqjen nga drejtimi i Top Channel nuk dihen!
Rama debat me gazetarin: Kjo është injorancë dhe skandaloze, ik vaksinohu dhe mos ngatërroni dynjanë
Eduart Selami dhe Ilir Demalia: Fatkeqësi që Berisha të marrë peng PD, ai e di shumë mirë se çfarë ka bërë bashkë me familjen e tij
A po shkohet te arrestimi i Berishës? Frrok Çupi paralajmëron prangosjen e ish-kryeministrit në 8 dhjetor, e mbështet edhe kreu i Unionit të Gazetarëve
“Ditët janë të numëruara”! Shkencëtari i njohur lëshon deklaratën tronditëse: Njerëzimi mund të zhduket!
Draft opinioni i Venecias për afatet e Vettingut i jep të drejtë mazhorancës qeverisëse!
Haklaj: Vizita e Berishës në Tropojë mesazh për ambasadoren Kim, ish-kryeministri është intrigant dhe po sillet si “Mato Gruda”
“Faleminderit Zot”! Përfundon me sukses ndërhyrja në kokë pas tumorit të dytë për deputeten Matoshi
Familja e 9 vjeçarit të vdekur refuzon ndihmën e Travis Scott: Duhet të mbajë përgjegjësi
A jemi afër zbardhjes së vrasjes së deputetit Fatmir Xhindi dhe ish-gjyqtarit Skerdilajd Konomi? Flet kreu i Policisë së Shtetit

“I shitën për punë të kryme”! Kryeministri Rama publikon videon dhe ‘ia plas në sy’ opozitës: Por në fakt u kthyen në një mal me gropa borxhesh!

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa nga rrugët që qeveria që ai drejton ka bërë gjatë mandatit të saj.

Teksa shkruan se Shqipëria ka hyrë në rrugën e duhur ‘thumbon’ ashpër qeverinë paraardhëse.

“MIRËMËNGJES

dhe me “rrugë, rrugë, rrugët” e lëna rrugëve, që u “shitën” për punë e kryme, po në fakt jo s’u kryn po u kthyn në një mal me gropa borxhesh, si edhe me rrugët e reja të një Shqipërie, që megjithë plot hallet e problemet ende për t’u zgjidhur, ka hyrë në rrugën e duhur të rritjes së qëndrueshme, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.