Konkurrentet shqiptare rrihen me grushte me njëra-tjetrën në një nga emisionet groteske në TV: Po mbylle të thashë! (Video)
“Varësen e shiti tek Dollari”!  Olsi Bylyku publikon videon që po ‘thyen’ rrjetin dhe tallet me “rëndësinë” e ndarjes së Donaldit nga Bora dhe lidhja me Beatrixin!
“100 vite të kërkojnë kurrë nuk do gjejnë prova ndaj meje”! Juristi Romeo Kara sfidon publikisht Sali Berishën dhe i dërgon mesazhin e fortë
Sonila Meço heq dorë si opinioniste e Big Brother: Janë si banorë të një kopshti zoologjik
Foltorja me shqiptarët e SHBA: Berishës i shkon vetëm një përfaqësues në pension i Vatrës, sulmon Yuri Kim dhe kërcënon me protesta
Pse Berisha flet përditë për vdekjen e tij?
Zbardhen prapaskenat, Berisha u njoh për shpalljen “non grata” që në 2019 nga Jonathan Moore, PD flet për dosje voluminoze kundër ish-kryeministrit
VIDEO/ Punonjësit e Bashkisë Tiranë masakrojnë pemët e Liqenit Artificial, mushkrinë e vetme të kryeqytetit
Investigimi/ Firmat e ‘foltores’ së Sali Berishës me gjeneralitete false! Si plotësohet formulari për mbajtjen e Kuvendit pa qenë anëtar
Vizita në SHBA, kryeministri Rama njofton marrëveshjen e rëndësishme që ka arritur të nënshkruaj: Hynë mik afganët që strehuam në Shqipëri!
“Xixa” mes Verstappen dhe Hamilton në Jeddah, titulli vendoset në Abu Dabi

TË FUNDIT

Page 4205 of 4295 1 4,204 4,205 4,206 4,295

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.