RONALDOOOOO! Gjithmonë aty kur i duhet vendit të tij: Ylli portugez shënon ndaj Uruguait! Ikën Portugalia …në 1/8
Ish-gruaja më mori shtëpinë: Më kapi “mat” duke bërë muhabet me një tjetër”!  Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit
Po “shplani” trurin e shqiptarëve për ardhur në Britani! Mediat britanike shkrim pë reperin Vision
‘Katar 2022’, vjen mesazhi më i bukur i Ronaldos për Neymar: Mos i lumturo frikacakët dhe ziliqarët…
Krenari! Ndërtesa më e lartë në botë vishet me flamurin shqiptar nga “EMAAR” (Video)
Abazoviç merr pjesë në festimet e Ditës së Flamurit dhe Festës kombëtare të Shqipërisë në Podgoricë
VIDEO/ Sfidohet i ftohti në 110 vjetorin e pavarësisë: Festa kulmon në shesh me koncertin e Dua Lipa! Qytetarët këndojnë në kor ‘kuqezi’ me Elvana Gjatën
Edi Rama: Adem Jashari lindi në 28 nëntor dhe ra për të jetuar si legjenda e gjallë e flamurit më të bukur në botë!
Veliaj në konferencën për shtyp me Dua Lipan: Koncerti i Pavarësisë një “grand finale” Kryeqytetin Europian të Rinisë
VIDEO/ Me makina luksoze dhe flamuj kuqezi, shqiptarët festojnë 110- vjetorin e Pavarsisë në Londër
Goli i Casemiros i dërgon në fazën tjetër të Botërorit, Brazili “thyen” Zvicrën e Xhakës dhe Shaqirit

TË FUNDIT

Page 5063 of 5179 1 5,062 5,063 5,064 5,179

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.