Rama i hap rrugë vetingut në politikë dhe tregohet i gatshëm për bashkëpunim me Opozitën, por kërkon bisedime pa ndërmjetësimin e ndërkombëtarëve
Amerikania e PD-së së Saliut, Evi Kokalari dënoncon tjetër mashtrim me lobime të Bashës: Të nis një investigim i brendshëm për këto afera!
“Daily Mail” në shërbim të AstraZeneca! “Pfizer” detyroi  të firmosin kontrata abuzive me disa shtete mes tyre dhe Shqipëria: I gjithë shteti i nënshtrohet kompanisë?!
176 gjyqtarë dhe prokurorë të ngelur në veting rrezikojnë hetimin, BE kërkon të vihet në lëvizje SPAK, vetëm 31 emra të proceduar deri tani
Propozimi i PD-së Bashës për vetingun e personave të angazhuar në politikë: Ylli plas deklaratën e fortë: Ky është politikani kampion me akuza penale në kurriz
Izaura! Aktorja që mori vëmendjen e të gjithë botës në vitet 80
Kardinal Ernest Troshani feston 93-vjetorin, një urim special i vjen nga Al Bano
Amaneti i Papa Albanit: Më shkruani në varr që rrjedh nga gjaku shqiptar!
Sophia Loren: “Kur ti je nënë, ti vërtetë nuk je vetëm në mendimet e tua”
Enver Hoxha në vitin 1983: “Janë të paturpshëm fare këta grekët”!
“Babai i barcaletave”, Tefa i Shkodrës vdiq i ri, duke lënë të pavdekshëm humorin e tij

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.