“Jam krenar për patronazhistët, po të mos ishin ata…”! Reagon Rama për albin e humbjes së PD-së : Pa ta do ishim kthyer në një ‘Foltore’
Kush do e ketë radhën? Flet Sali Berisha: Ilir Meta në listën e zezë të Amerikës?!
Vetingu në politikë vë në alarm dyshen Meta-Berisha, hidhen në sulm dhëndri Malltezi, besnikët dhe vasalët e presidentit kundër propozimit për pastrimin e të korruptuarve
“Në heshtje po i mban ison politikës së korruptuar”! Juristi Romeo Kara del me deklaratën e fortë dhe lëshon thirrjen urgjente: SPAK-u i tanishëm duket qartë që fle mbi dosje!
“Gazetari Nano na përball me veten”! Frrok Çupi tregon historinë e gjyqtares që ngeli shtatzënë me kriminelin e tmerrshëm dhe plas deklaratën e fortë: Një tjetri i ndodh që të bëhet president dhe…
Pak histori për Monica Bellucci, aktorja ikonë e femrës së bukur dhe e roleve sensuale
Filma komunistë apo…  “fabrikë” aktorësh brilantë
“Nexhmija një vajzë  e qeshur dhe e dashur por që u kthye….”! Kujtimet e Liri Lubonjës: Si i kishte njohur gratë e pushtetshme komuniste?!
17 vite më parë u nda nga jeta këngëtarja e paharruar Anita Bitri
Ismail Kadare: Enigma e miqësisë sime me Dritëro Agollin
Çim Peka i irrituar: Kjo s’ka ku të rrijë, Basha mori kurajën dhe kërcënoi Sali Berishën! Le të tregojë veten në është burrë Hoti

Tag: Climate Change

Page 1 of 2 1 2

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.