Nga shitësi këpucësh të përdorura, në një nga njerëzit më të rrezikshëm në Shqipëri! Kush është Nuredin Dumani, i penduari i drejtësisë?!
Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin! Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi: U arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK
Mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë merr fund! “Non grata” pranon publikisht gënjeshtrën: Padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU
“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”?! Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri…
Nëse SHBA e shikon të arsyeshme, do ekstradojë Sali Berishën! Ka prova përvëluese ndaj tij dhe Metës: Presidentit do i plasin skandalet kur të ikë nga Presidenca
Shoferi sulmon të moshuarën dhe e rreh me shkop, sepse po kalonte rrugën ngadalë, por merr dënim qesharak
Greqia qan ikjen e kompozitorit të “pashkollë”
Arrestimet e bujshme të SPAK! Deklarata e fortë e Idajet Beqiri: Kriminelët janë jashtë sepse prokurorët dekonspiruan operacionin
Ndodh në kushte të zakonshme! Dilni urgjent nga deti nëse shihni këtë fenomen
Doni të “hiqni qafe” dikë?! Trondit penduari! Si bëhet pazar “on-line” me jetën në Shqipëri në aplikacionin…
Sekretari i NATO-s, Stoltenberg telefon kryeministrin Ramën, zbardhet biseda mes tyre

Tag: Golden Globes

Page 1 of 2 1 2

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.