“Jeton me mua, por i besoi Bashës, u tregua mendjelehtë”! Presidenti Meta  “shet lirë” Monikën: Për hatër dhe sedër se…!..
Frrok Çupi: Familja presidenciale ka kthyer sytë nga Rusia, janë përpjekur gjithmonë tu hapin rrugë armiqve të SHBA, Meta do e drejtojë LSI nga burgu
“As zonja Kim nuk ka ç’ti bëjë”! Manjani tregon çfarë e pret Lulzim Bashën për çeshtjen “Tayota Yaris”
Ose do të kërcas druri në oborrin e PD-së ose…! Kreshnik Spahiu zbulon se çfarë do të ndodhë pas 11 dhjetorit
Rama goditje Metës: Ligji për bashkëqeverisjen do të rivotohet siç është pavarësisht se presidenti në shkarkim e ktheu për rishqyrtim
Zbardhet vendimin për 30 qershorin! Ish noterja Sonila Bejtja del hapur krah Metës në shkelje të Kushtetutës dhe vendimit të Venecies
Azgan Haklaj zbardh prapaskenat e forta: Berisha po përgatitet të sulmojë selitë e PD dhe PS më 12 dhjetor me “Arkanin” Flamur Noka
Rrëfehet Geri Kokalari: Shqiptarët e SHBA nuk e duan Sali Berishën! Ja kush është Evi Angelakis (Kokalari), që na njollos emrin e familjes
Plas sherri mes femrave të PD! Deputetja ‘nxjerr’ zbuluar Floriana Garon: Ashtu si i’u drejtove ti Bashës unë nuk e bëj dot!
“Tymi i duhanit të mbron nga korona”! Shpërthen keq Erion Braçe dhe i bën për ‘një lek’ deputetët
“Mund të vijë momenti që do ndaloheni të shkoni në punë nëse…”! Kryeministri Rama del me paralajmërimin e fortë

Tag: Mr. Robot

Page 2 of 2 1 2

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.