Notice: Undefined variable: fb_image_show in /home/zathur/public_html/wp-content/plugins/heateor-open-graph-meta-tags/public/class-heateor-open-graph-meta-tags-public.php on line 295

Notice: Undefined variable: fb_image_show_schema in /home/zathur/public_html/wp-content/plugins/heateor-open-graph-meta-tags/public/class-heateor-open-graph-meta-tags-public.php on line 295

Notice: Undefined variable: fb_image_show_twitter in /home/zathur/public_html/wp-content/plugins/heateor-open-graph-meta-tags/public/class-heateor-open-graph-meta-tags-public.php on line 295
Djalit të politikanit të njohur i kapet një shumë e madhe parash në makinë të fituara në kazino me hile, në bashkëpunim me kuperin
Greqia me të ardhura rekord nga sezoni turistik
Këta janë të rinjtë që i zunë pritë Luigj Markut, i kishin bërë be që do ta kapnin
VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin/ Degjeneron keq situata, studio e TV kthehet në “ring boksi”: Deputeti rreh pa mëshirë gazetarin, i vjen në ndihmë edhe truproja e tij, arrestohet!
Ngjarje e rëndë! Polici i dehur ekzekuton me plumb në kokë kampionin botëror të arteve marciale (Detajet)
“Ky është kulmi”! Vdekja tragjike e aktorit shqiptar në SHBA dhe bashkëshortes së tij, Roland Bejko kap detajin dhe bën reagimin e revoltuar: Fëmijët kur të rriten…
Konsulli gjerman rreh për vdekje partnerin e tij, si u mundua të fshihte provat
Vriten 4 myslimanë në SHBA, reagon ashpër Biden: Këto sulme të urryera nuk kanë vend në Amerikë
Shqiptarët me “tokë” edhe në malet e Greqisë! Kapet parcela me vlerë 10 mln euro: Mediat greke zbulojnë kush është ‘koka e grupit’
Ngjarje e rëndë! Turistja hidhet me parashutë në Greqi: Skafi e tërheq zvarrë dhe e vret në sy të familjes
Shihni kriminelët serbë me uniformë të UÇK-së duke djegur shtëpitë e shqiptarëve

Videos

Page 1 of 2 1 2

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.